Referencie

Lenka & Janko Štefankoví

Vrelo odporúčame. 👌🏼 Fotografie sú nielen nádherne spracované, ale každá z nich má svoju emóciu a príbeh. Vďaka Michalovi máme vždy kvalitné fotografie ktoré zachytávajú čistú emóciu danej chvíľky. 🙏🏼🧡 Vždy sa s ním dá dohodnúť a vyhovie aj nie moc jednoduchým požiadavkám 😄💛👌🏼 Na fotení je príjemná atmosféra, zábava a žiadne umelé pózy. Treba vyskúšať a myslím si, že nebudete ľutovať. 📸🙏🏼🧡

Simona & Florent Barbier

“Perfektné! Fotky vyzerajú ako z filmu! 🙂 Mali sme svadbu v októbri 2018 v Piešťanoch a náš svadobný fotograf bol Michal Bednár. Je to veľmi šikovný fotograf a v pohode človek. Čo je dôležité, lebo bol s nami celý tento výnimočný deň. Pred svadbou sme sa stretli, porozprávali sme sa o našich predstavách a tiež nám poradil, čo by sa dalo. Je sympatický, slušný a naozaj profesionál. Naše maminy a aj ostatní hostia, hovorili, že bol veľmi sympatický. Mali sme slovensko-francúzsku svadbu a zvládol to výborne 🙂 Fotky sú perfektné a dodal ich v termíne v akom sľúbil. Jednoducho všetko na jednotku. 🙂 Ďakujeme Michal!

Mária & Peter Čavojskí

Ahojte, naša svadba bola v lete a úprimne mali sme na výber dvoch fotografov… nevedeli sme sa rozhodnúť ale nakoniec sme si povedali, že to riskneme a skúsime Michala. Musíme povedať, že sme boli takí šťastní, že sme sa rozhodli pre Michala a Natáliu, zlatí párik, boli spolu zohraní a čo sa týka fotenia, veľmi radi na neho spomíname, hrali sa s každým detailom, vôbec sme sa pred nimi nehanbili, navodili príjemnú priateľskú atmosféru a mali sme pocit akoby nás chodili fotiť každý víkend 🙂

Naozaj vrelo odporúčame, s manželom sme veriaci a tak sa aj “náš deň” niesol v tomto Duchu, obaja nás počúvali na čom nám záleží, čo tam určite chceme mať a naozaj s ich prácou sme nadmieru spokojní!
Kto vie? Možno o nejaký čas ich znova budeme potrebovať pri krštinkách. 🙂

Miško & Natálka ďakujeme!
Prajeme Vám veľa šťastia, pokoja a lásky, nech vás Pán Boh žehná!

Monika & Martin Mikoví

S Michalovou prácou sme veľmi spokojní. 🙂 Svadobné fotenie bola zábava, s jeho partnerkou sú super zohratá dvojka, super mladí ľudia pri ktorých sme nemali žiaden stres z fotenia alebo trému. Fotografie sú krásne, romantické. Sme veľmi radi že sme si Vás vybrali a dúfam, že sa ešte pri nejakej príležitosti stretneme. Ďakujeme. 🙂

Anna & Lukáš Šulovskí

Úžasné fotky, neskutočný prístup a príjemná spolupráca. Som šťastná, že sme si vybrali práve vaše služby a odporúčame každému kto hľadá dobrého profesionála. Nech sa Vám darí. 🙂

Lucia & Michal Benkoví

Kedže moje deti resp. 2 a pol ročný syn sa rozhodol, že on sa fotiť nebude, išlo skôr o adrenalínový zážitok ale výsledok je skvelý! Ďakujeme Miškovi a Natálke za trpezlivosť a úžasné fotky! Môžem len doporučiť, ste super zohratá dvojka.

Ľubka & Oliver Slezákoví

Miško a Natálka. Ďakujeme vám z celého srdca. Vaša práca je famózno dokonalo úžasná. Ešte nedávno bol náš sen mať dokonalé fotky zo svadby, ktoré vystihujú daný moment, nás dvoch a vďaka vám je z nášho sna tá najkrajšia realita.

Natália & Patrik Plaštiakoví

Veľmi sa teším, že sme si vybrali práve tohto fotografa, výborne sa s ním spolupracovalo, celé fotenie bolo úplne uvoľnené, pritom Michal presne zachytil to podstatné. Výsledok je skvelý, máme krásnu spomienku, za čo som vďačná. Môžem vrelo odporúčať 🙂

Lucia & Tomáš Krajčíkoví

Výber svadobného fotografa je nesmierne dôležitý… my sme si vyberali podľa pocitu a nemohli sme si vybrať lepšie. Michal je skvelý fotograf s profesionálnym prístupom a hlavne super človek. Ak váhate, vyberáte, preberáte…tak už nemúsíte!  Michal je super voľba!

Lívia & Martin Pavlovičoví

Spolupracovať s Vami sme sa rozhodli po odporučení od známych a presvedčili nás o tom aj ukážky ich práce. A rovnako tak aj my Vám ostatným spoluprácu môžeme len a len odporučiť.
S manželom nie sme veľmi fotogenické typy a dokonca sme rozmýšľali, že si nebudeme robiť predsvadbové portréty a oželeli by sme aj tie svadobné. No potom, ako sme sa s fotografom Miškom stretli a pustili sa do toho, z nás opadol stres aj strach. Dokonale trafil štýl, prostredie aj prevedenie portrétov, tak aby sa hodili k našej osobnosti. Mal všetko perfektne pripravené a zorganizované (dokonca si pamätám, že mal vybraný aj presný kvet v záplave slnečníc, pri ktorom chcel spraviť jeden konkrétny záber 🙂 ) a keďže sme sa rozhodli všetko nechať na ňom, nám stačilo sa len dostaviť.
Celé fotenie bolo také veselé a príjemné, že sme sa ani nenazdali a mali sme hotovo. Výsledok stojí rozhodne za to. Preto sa ani vy ostatní, ktorí nie ste práve typy na pózovanie, nebojte a choďte do toho. Nebudete ľutovať.
Ešte raz ďakujemeee.

Lívia & Martin Habroví

Výborná komunikácia, kvalitne odvedená práca. Môžeme len odporúčať.

Natália & Martin Rusnákoví

Dobrá fotografia by mala zachytiť prítomnosť, atmosféru, vzájomnú blízkosť, emóciu. Znakom kvalitného fotografa je vedieť byť neviditeľný, vedieť sa presúvať po poli, parku, svadobnom obrade, hostine bez toho aby na seba pútal našu pozornosť. Keď Vám to fotograf umožní a stlačí spúšť, Váš okamih sa zaryje do zhmotnej spomienky v podobe prirodzenej fotografie, ktorá Vám bude rozprávať príbeh, ktorý práve zachytila. Po čase keď si pozeráme svadobné fotografie, na ktorých sme nielen my ale aj naša rodina a priatelia, cítime sa ako by sa to všetko odohralo len včera, hoci je tomu už pár mesiacov. Týmto sa chceme poďakovať Michalovi a Natálke za zhmotnenie nášho veľkého dňa a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 😉

Monika & Martin Tmějoví

Nájsť svadobného fotografa, ktorý by naplnil všetky očakávania, nie je ľahké. Dohodnúť sa s Michalom bola tá najlepšia voľba – jeho fotky majú dokonalú atmosféru. Podarilo sa mu zachytiť všetky dôležité chvíle, jeho prítomnosť a fotenie nenarúšali priebeh večera, takže máme krásne fotky, kde je vidieť ako sa ľudia bavili a užívali si to. Všetci nám fotky veľmi chválili, aký šikovný fotograf a ja by som nemohla byť spokojnejšia.
Ďakujeme, verím tomu, že vždy keď si fotky budeme pozerať, si spomenieme, ako sme sa v ten krásny deň cítili.

Lucia & Jozef Némešoví

Na Miškovi Bednárovi si veľmi ceníme profesionálny ale zároveň priateľský prístup. Fotenie prebiehalo prirodzene a nenútene, fotografie sú veľmi kvalitné. Páči sa nám, že Miško nám spravil ,,klasické” fotografie ako aj momentky, portréty aj reportáž celej svadby od príprav až popolnočnú zábavu. Tiež nám vyhovovalo skoré doručenie svadobného príbehu. Ďakujeme z celého srdca za zvečnenie týchto nádherných momentov nášho svadobného dňa. ❤️

Mária & Wayne Rafferty

Aj napriek počiatočnej nepriazni počasia nakoniec všetko dobre dopadlo a skrátené fotenie prinieslo zaslúžené ovocie v podobe vydarených nádherných svadobných záberov z prírodného prostredia tomášikovského vodného mlyna. S manželom odporúčame. 🙂

Janka & Richard Prokopoví

Dlho sme zháňali fotografa na svadbu, až nám známy odporučil Michala. S jeho prácou sme boli všetci veľmi spokojní. Fotografie boli nádherné a každému sa veľmi páčili zábery. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Gabriela & Michal

Naša skúsenosť bola perfektná. Fotograf je maximálny profesionál, celé fotenie sa nieslo v príjemnej atmosfére, výber miesta bol skvelý, navyše sme nemuseli riešiť veľa rekvizít, kedže fotograf bol pripravený, žiadne starosti, všetko bolo vybavené. A výsledok? Tak to stálo zato, krásne fotky, každý detail, upráva fotiek, proste kvalita, ktorú cítiť z každej jednej fotky. Môžem len odporúčať všetkým, kto chce mať zaručene krásne spomienky.

Tamara & Martin Vančoví

Od začiatku až po koniec skvelý, bezproblémový prístup. Všetko čo sme potrebovali prebrať nebol s tým problém a takisto veľká pomoc ohľadne dohadovačiek s miestom svadobného fotenia. 🙂 S výsledkom sme veľmi spokojní, fotky sú krásne, zachytené sú všetky momenty až po najmenšie detaily. 🙂 Rovnako oceňujeme rýchlosť spracovania fotiek a skvelá je aj elektronická/webová forma fotiek pre nás, ktoré máme vždy k dispozícii keď potrebujeme. 🙂 Za nás jednoducho všetko super. A ešte raz ďakujeme za krásne zdokumentovanie nášho veľkého dňa!

Moje odporúčania

Váš príbehkameraman

Inšpirujte sa a dovoľte mi natočiť pre Vás ten najkrajší príbeh.

Kontakt

 

 

Budem rád, ak so mnou nestratíte kontakt. Stačí jednoducho, pomocou lajkov👍 a srdiečok❤️ na sociálnych sietiach.